2008 yılında reklam teknolojileri alanında kurulan BK reklam çok kısa bir zamanda kendini geliştirip yenileyerek İstanbul reklam sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmiştir. 2008 yılında Baskı Makineleri ve Baskı Boyaları satışı, 2010 yılından itibaren Açıkhava Reklamcılığı konusunda hizmet vermeye başladık. BK reklam, Sefaköy Küçükçekmece de 1200 metre kare alanda 8 adet makine ve 15 personeli ile de siz değerli müşterilerimize Dijital Baskı,Tabela,Matbaa Hizmetleri,Baskı Makineleri ve Baskı Boyaları alanında hizmet verip,hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.
Piyasaların daraldığı günümüz Türkiyesinde müşterilerimizin ticari etkinliklerini artırarak markalarının tanıtımını doğru bir şekilde yapabilmelerini sağlamak amacı ile 10 yıllık iş deneyimimizi ve tecrübemizi sizin beğeninize sunuyoruz.İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri doğruluk,dürüstlük,müşteri memnuniyeti zamanında iş teslimi prensiplerine uygun bir disiplin içerisinde yürüterek siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz. 
Vizyonumuz açıkhava reklamcılığında tercih edilen saygın bir işletme olarak sizlere çağın gerektirdiği en modern çalışmalarla hizmet vermek, sorun yaratan değil, çözüm üreten uzun yıllarca çalışabileceğiniz reklamcınız olabilmektir.